Amazon FireStick için Surfshark Nasıl Kurulur

Amazon FireStick için Surfshark nasıl kurulur

Bu genel güvenliği çevrimiçi olarak elde etmek ve Fire TV’nizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, şimdi Surfshark VPN’yi kurun. Surfshark VPN uygulamasını Fire TV’nize kurmak ve bağlamak için bazı basit adımları içerecek bir kılavuz. Birinci nesil Amazon Firestick unutmayın  gelmez  VPN bağlantısı destekler. Aşağıdaki adımları izleyin: 1. Fire TV’nizin ana sayfasını tıklayın ve arama çubuğuna gidin .2. Ardından aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi ” Surfshark ” yazın .

3. Ardından, arama sonuçlarında Surfshark simgesini göreceksiniz . Sadece üzerine tıklayın ve bir sonraki adıma geçin.


4. Ekranın alt kısmında bir “ İndir ” düğmesi göreceksiniz Uygulamayı FireStick cihazınıza indirmeye başlamak için üzerine tıklayın.

5. Kurulum tamamlandığında, ekranın sağ alt kısmında başlamaya hazır olduğumuzu belirten küçük bir bildirim göreceksiniz. Uygulamayı başlatmak için uzaktan kumandanızdaki “Aç” veya Burger menü sembolüne tıklayabilirsiniz .

6. Verilen alanlara kayıtlı e-posta adresinizi ve şifrenizi girin .

7. Şimdi bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçin veya sizin için en iyisini seçecek olan hızlı bağlantı özelliğini kullanın .

8. VPN sunucusuna ilk kez bağlanırken , açılır pencerede bağlantı isteğini kabul edin . Bu, Surfshark uygulamasının ağınızı VPN tüneli üzerinden yönetmesine izin verecektir.

9. Şimdi uygulama tercih edilen veya hızlı bağlantı konumuna bağlanacak ve böyle bir ekran göreceksiniz:

Ve bu kadar basit! Artık yapabilirsiniz  sörf  güvenli internet açık sularda. 

Uygulama ayarlarında şunları göreceksiniz:

Hesabın e-posta adresine bakın ;

Sizin geçerli abonelik planı ;

Uygulama sürümü ;

Ziyaret ettiğiniz web sitesindeki reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılım girişimlerini devre dışı bırakan CleanWeb ™ özelliği;

Otomatik bağlantı özelliği – Fire TV’yi başlattıktan sonra bağlantıyı başlatmak için;

Çarpışma izleme ve Surfshark ekibinin hatalara hızlı tepki vermesine yardımcı olacak Analytics . Bu seçenek üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Müşteri Başarı Köpekbalıkları sizin için kolaylaştırmak için burada, bize ulaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir