Otobüs Simulator Ultimate

Selam Teknoloji Sayfası Takipçileri ;

Bus Simulator Ultimate Yapımcıları Zuuks Games Tarafından geçtiğimiz sene içinde oyunseverler ile buluştu. Oyun oldukça ilgi aldı ve tüm dünya çapında yaklaşık 5 milyon oyuncuya hitap etmeye başladı.

Otobüs Simulator Ultimate oynayışı hakkında bilgi vericek olursak oyun oldukça zor fakat sefere gittiğimizde 1.000 1.600 tl gibi bir rakam kazandırıyor fakat bir sefer 10 dakikayı buluyor haliyle bu kadar zor olmasından dolayı insanlar yeni otobüslere yeni garajlara oldukça zor ulaşıyor fakat vericeğimiz taktikler ile çabucak istediğiniz otobüsü alarak oynayabileceksiniz.

Bus Simulator Ultimate Multiplayer Nasıl Oynarım ?

Multiplayer oynamanız için arkadaşlar aylık 10 tl gibi bir rakam ödemek zorundasınız Zuuks Games şirketine Fakat Multiplayer için 3 gün deneme sürümü mevcut dilerseniz bu 3 günlük deneme sürümü ile arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz fakat 3 4 serverdan oluşuyor ve bu serverler toplam 7 kişilik arkadaşlarınızla oynamak bir hayli zor olabilir bu yönden.

3 günlük deneme sürümü bittikten sonra ücretsiz tekrar nasıl oynarsınız ?

Android kullanıcaları yeni hesaplar oluşturarak bu 3 günlük deneme sürümünü 1 aylıkta yapabilirler her açtığımız 1 hesap 3 günlük deneme sürümü kazandırıcak 10 hesap açsak 30 günlük deneme sürümü kazanmış olucaz para vermeye gerek kalmadan böyle bir işlem yapabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Nasıl Ücretsiz Otobüs alabilirim?

Biz ise şöyle bir yöntem bulduk reklam izleyerek yaklaşık 2 saatte 30 k para kasabiliyoruz 2 reklam açtıktan sonra 2 saat bekleme süresi var arkadaşlar orda 2 saat reklam süresi yazısı geldiğinde ekstra 4 tane daha reklama basabiliyoruz ve yaklaşık 2 saatte 6 reklam videosu izleyerek bize 30 k para kazandırıyor buda günlük 300,400 bin tl para kasmamıza fayda sağlayacaktır.

Beğeni:
3 0
Görüntülenme:
40
Kategori:
Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir