Gta 4 Steam’e Geri Dönüyor !

Selam teknolojisayfasi takipçileri bildiğiniz üzere Gta 4 Steam‘den kaldırılmıştı.

Grand Theft Auto IV , Microsoft’un Games For Windows Live platformuyla ilgili sorunlar nedeniyle Ocak ayında Steam mağazasından aniden kayboldu. Şimdi Rockstar, oyunun Steam‘e döneceğini söylüyor, ancak Multiplayer özelliği olmadan olmadan.

Microsoft, 2014’te Games For Windows Live desteğini sona erdirerek oyunun PC’nin önde gelen mağazasını zorlayan bir dalgalanma etkisine neden oldu. Grand Theft Auto IV’ün PC sürümü bu platform düşünülerek oluşturuldu, bu yüzden Microsoft’un kararı Rockstar‘ın oyun için anahtar üretmeye devam etmesini imkansız hale getirdi. Stüdyo yeni dağıtım seçenekleri aradığı için oyun 13 Ocak’ta denildi.

Rockstar bir çözüm buldu, ama bir uzlaşma ile geliyor. Oyunun tüm dijital kopyalarının yanı sıra Liberty City’deki Grand Theft Auto: Episodes, 19 Mart’ta Grand Theft Auto IV: Complete Edition ile değiştirilecek .

Yakalama, oyunun artık çevrimiçi çok oyunculu veya skor tablolarına sahip olmayacağı ve bir avuç radyo istasyonunun sonuç olarak geçici olarak kullanılamayacağı. Ancak, oyuncuların mevcut kaydetme dosyaları yeni güncellemeyle uyumlu olacaktır, bu nedenle geçişte hiçbir veri kaybolmayacaktır.

Şu anda Steam‘de oyuna sahip olan oyuncuların, değişiklik yayınlandığında Komple Sürüme güncellemek için çevrimiçi olması gerekir. Bu arada, fiziksel sahiplerin güncellemelerini yüklemek için kutularını kazmaları ve oyun kılavuzunun arkasındaki anahtarı girmeleri gerekir. Oyunu Games for Windows Live aracılığıyla zaten etkinleştirmiş olan oyuncuların geçiş yapmak için sosyal hesaplarını oluşturmaları veya bağlamaları gerekir.

Beğeni:
2 0
Görüntülenme:
50
Kategori:
Oyun

Tüm Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir