Netflix, Ücretsiz İzlenebilecek Filmler Yayınlamaya Başladı

Netflix, Ücretsiz İzlenebilecek Filmler Yayınlamaya Başladı

Netflix, geçtiğimiz günlerde ücretsiz deneme sürümünü kaldırmıştı. Netflix, yaptığı bu hamle ile birlikte yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Artık bu kampanya ile birlikte üye olmanıza gerek olmadan ücretsiz bir şekilde film izleyebileceksiniz. Şuan için Netflix sadece bir filmi ücretsiz izlemenize fırsat veriyor.  Kullanıcılar, “To All The Boys I’ve Loved Before” filmini ücretsiz bir şekilde, üye olmadan Netflix.com adresinden izleyebiliyor.

Dünyanın en popüler, en çok ziyaret edilen dizi ve film platformu olan Netflix milyonlarca aboneye sahip. Netflix günümüzde televizyon dizilerinin yerini aldı. Artık insanlar televizyon dizileri yerine Netflix dizilerini tercih etmekte ve Netflix’e abone olmaktadır. Netflix abone sayısı arttıkça günümüzde daha popüler bir hale gelmiştir. Netflix aboneleri, platformda bulunan binlerce dizi ve filmleri dublajlı veya altyazılı bir şekilde de izlemenize fırsat tanımaktadır.

Netflix’in yeni kampanyası maalesef platformdaki tüm filmleri ücretsiz bir şekilde izlemenize imkan vermeyecek. Bu film, dün itibarıyla Netflix aboneleriyle buluşturulan “To All the Boys: P.S. I Still Love You” isimli filmin önceki yapımı olan “To All The Boys I’ve Loved Before”. Böylelikle kullanıcılar, 9 Mart‘a kadar To All The Boys I’ve Loved Before’u ücretsiz ve herhangi bir abonelikleri olmadan izleyebilecekler.

Netflix’in bu yeni kampanyası ne kadar etkili olacak bizlerde merakla beklemekteyiz. Netflix’in açıklayacağı Türkiye’deki abone sayısı rakamları, yeni kampanyanın ne kadar etkili olduğunu gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir