Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri ve Fiyatı

Güney Korenin dev teknoloji şirketi olan Samsung yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip ‘in tanıtımını yaptı.

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri

  • Samsung Galaxy Z Flip ,Samsung’un bir önceki Galaxy Fold sonrasında tanıtmış olduğu ikinci katlanabilir telefon modeli oldu.Galaxy Z Flip , Galaxy Fold’a göre dikey katlanabilme özelliğine sahiptir.
  • 6.7 inç boyutunda olan OLED ekrana sahip olan Samsung Galaxy Z Flip dikey olarak katlanabilme özelliğine sahip.Bu ekranın en büyük özelliklerinden bir tanesi cam bir yapıda olmasıdır.
  • Ekran 2636 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip.Telefon katlandığında 1.1 inçlik ekran   bildirimlerini göstermeye devam ediyor.
  • Telefonun arka kısmında yer alan her biri 12 MP olan 2 adet kamera bulunmaktadır.Bu kameralar ultra geniş açılı görüntüler yakalayabiliyor.
  • Telefonun ön tarafında ise 10 MP değere sahip bir selfie kamerası bulunuyor.Telefonun ağırlığı ise 183 gram olmakla birlikte Snapdragon 855+ işlemciye sahiptir.

Samsung Galaxy Z Flip Fiyatı

3300 mAh  bataryaya sahip olan Galaxy Z Flip ,8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızaya sahip olan cihazın TÜRKİYE fiyatı 13.499 TL olarak açıklandı.

Samsung Galaxy Z Flip Renk Seçenekleri

Galaxy Z Flip, her şeyin hareket halinde olduğu modern yaşam tarzı için tasarlanırken , bu telefonlarda ellerinizi kullanmadan farklı açılardan bir çok şey yapılabilecek.Galaxy Z Flip , bugün itibariyle online alışverişe açılırken,parlak mor ve parlak siyah renk seçenekleri ile TÜRKİYE piyasasında yerini aldı.

Tüm Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir