Scania S500

Selam TeknolojiSayfasi.com takipçileri bugün sizlere Scania S500′den bahsedicem.

Bildiğiniz Üzere Scania yeni çıkardığı S500 modeli ile tır şoförlerine uzun yola gittiklerinde yaşattığı konfor ile tır şoförlerini oldukça hafifleterek rahat yol almasını sağladı. Rahat bir kabin ferah büyük bir alanla tır şoförleri Scania S500 kullanan tır sürücüleri oldukça memnunlar.Ayriyetten S500 modelinde çift yatak bulunmaktadır.

Uzun vadeli düşünüldüğünde ise Scania S500 ile uzun yollarda yakıt verimliliği açısından gerek imaj olsun gerek çekim gücü gerek konforuyla oldukça bir mantıklı seçim olmuş oluyor Scania S500 modeli.

Scania S500 Kırkayak

Gelen çok sorulardan biri ise Scania S500 Kırkayak çıktımı olucak mı soruları Scania şirketi şuanlık için Scania s500 kırkayak modelinin çıkmayacağını belirtti. Scania S500 sadece çekici olarak üretime devam etmektedirler. Ve Yıl başına göre Scania Şirketinde en çok satış yapılan model ise Scania S500 oldu.

Scania S500 Fiyatı ne kadar?

Scania S500 Türkiyedeki Fiyatları şirketin ve alıcının kendi tercihlerine göre 750.000 TL İLE 1.000.00 TL ARASINDA FİYAT BİÇİLMİŞTİR.

Scania Türkiye pazarında nasıl ?

Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, Ankara Lojistik Zirvesi’nin Teknoloji ve İnovasyon Sponsoru olduklarını hatırlatarak “Özellikle yeni nesil aracımızın Türkiye pazarına girmesiyle birlikte sektörde dijital dönüşümü gerçekleştiren ilk marka olduk.  Yapısı itibarıyla sektörde önemli konuma gelen Ankara Lojistik Üssü’nde gerçekleştirilen bu etkinlikte ele alınan en önemli konu dijital dönüşüm ve lojistik sektöründeki yeni fırsatlardı. Biz de aynı sektörde yer aldığımız paydaşlarımızla bir araya gelip hem dijital çözümlerimizi sunma hem de yeni nesil gazlı aracımızı sergileme şansı yakaladık. Scania bünyesinde geliştirdiğimiz; Scania’m Cepte, Scania’m Sapasağlam gibi uygulamalarımızı, müşterilerimizle ana iletişim kanalımız haline getirmeyi planlıyoruz. Bununla birlikte bağlantılı araçların verilerini kullandığımız Scania Entegre Sürüş Sistemleri’nde (SESS) müşterilerimizin verimliliklerini artıran, operasyonel maliyetlerini azaltan aksiyonlar alıyoruz. Bu konuda ilkleri gerçekleştirerek müşterilerimizden olumlu geri bildirimler alıyoruz.” dedi.

Scania S500 Teknik Özellikleri

  • Motor Hacmi: 5001 cm3 ve üzeri
  • Motor Gücü: 501,730 hp şeklindedir.
  • Yakıt: Dizel
  • Yatak: 2
  • ModelS 500 
  • Vites: Modele ve şanzumana göre değişiklilik gösterebilir 12+2 ve 6+2 vites şeklindedir.
  • Yakıt tüketimi : 26.4 litre/100 km

Scania s500 Kabin içi ve Dış Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir