Snapchat Zihinsel Sağlık Özelliğini Çıkarıyor!

Snapchat, kolektif koronavirüs acımızı acil bir yara bandı taklit etmek için Here For You özelliğinin erken sunumunu duyurdu.

Bu yılın başlarında Daha Güvenli İnternet Günü’nü kutlamak için Snapchat, gerektiğinde kullanıcıları zihinsel sağlık kaynaklarına yönlendirmeyi amaçlayan yaklaşan özelliği ortaya koymuştu.

Şirket, “Gelecek aylarda ortaya çıkacak olan Sizin İçin Burada, Snapchatters anksiyete, depresyon, stres, keder, intihar düşünceleri ve zorbalık ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere belirli konuları aradığında yerel uzmanlardan güvenlik kaynakları gösterecek,”

Dünya zaten bir ay önce en iyi durumda değildi, ama o zamandan beri işler güneye dramatik bir dönüş yaptı – ve herkesin ruh sağlığı bu durumdan etkilendi . Ortak koronavirüs kabusumuzun 18 ay daha sürmesi ihtimali de yardımcı olmamıştı.

Bu nedenle, coronavirus pandemisine yanıt olarak Snapchat, Perşembe günü yaptığı açıklamada, burada Sizin İçin tasarlanan Nisan lansman tarihinden daha erken bir tarihte çıktığını duyurdu. 

Here For You, kullanıcılar Snapchat’i “coronavirus” ve “COVID-19” gibi terimler için aradıklarında, zihinsel sağlık kaynaklarını da kapsayacak şekilde genişletildi. Şu anda bu arama terimleri için Sizin İçin Burada sonucu genel Burada Sizin İçin Snapchat profilidir, ancak bu yakında değişecektir.

“Buna ek olarak, Reklam Konseyi, Dünya Sağlık Örgütü, CDC, Kriz Metin Satırı, NHS ve kaygıyla ilgili içerik oluşturan diğer ortaklardan Snapchatter’lar sağlayacak koronavirüs ile ilgili Burada Sizin İçin özelleştirilmiş arama bölümünü oluşturuyoruz. bir Snap sözcüsü Mashable’a bir e-posta ile dedi. “Bu bölümün önümüzdeki hafta Snapchatters’a geçmesini bekliyoruz.”

Beğeni:
1 0
Görüntülenme:
7
Kategori:
Sosyal Medya

Tüm Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir